Новини » Спорт 24 травня, 2019, 22:14
Катаріна Завацька програла фінал кваліфікації тенісного турніру Roland Garros-2019
19-річна уродженка Луцька Катаріна Завацька дебютувала на Roland Garros у Парижі / btu.org.ua

Українці Катаріні Завацькій не вдалося подолати кваліфікаційний бар’єр на другому у сезоні турнірі серії Grand Slam – Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу Roland Garros-2019 у Парижі із загальним призовим фондом €42,66 млн.

У фіналі відбору за місце в основній сітці змагань Катаріна Завацька у трьох сетах поступилася італійці Джулії Гатто Монтіконе – 6:4, 5:7, 3:6.

Як повідомляє btu.org.ua, звітний поєдинок тривав трохи менше, ніж три години.

19-річна уродженка Луцька Катаріна Завацька дебютувала на Roland Garros і могла вперше зіграти в основній сітці турніру серії Grand Slam.

Нагадаємо, на Відкритому чемпіонаті Франції, який пройде у Парижі з 26 травня по 8 червня, виступлять українки Еліна Світоліна (№ 9 «посіву»), Леся Цуренко (№ 27), Даяна Ястремська та Катерина Козлова.

2019-06-18 11:53 :54