Новини » Політика

Ініціатива щодо референдуму: нардеп радить пильно стежити за «рухами» АП

ZIK

Від того, який саме референдум має відбутися і які питання на ньому поставлять, багато що залежить, а тому слід пильно стежити за заявами Адміністрації Президента на цю тему.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (група «Воля народу») Сергій Шахов.

Парламентар, відповідаючи на запитання глядачів про референдум щодо «мирних угод» із Росією, заявив: «Те, що стосовно Росії, скажу так: є Кремль, є Банкова, є Лондон, є США. Отам, у тих кабінетах, війна розпочалася і закінчиться саме там підписами. Українські чиновники здали атомну зброю у 1994 році, а якщо у вас є рушниця, чи до вас полізуть, знаючи, що ви постійно насторожі й у вас є охорона, і що ви пильно та ретельно стежите за тим, щоб ніхто не заліз до вас у город? Тому і тут так само».

Що ж до ініціативи стосовно референдуму щодо мирних угод із РФ, як зауважив нардеп Шахов, у демократичній державі усе повинен вирішувати народ.

Парламентар нагадав про референдум 1991 року, коли 90% українців підтримали вільну та незалежну Україну. Нардеп Шахов зазначив, що тоді можна було б ставити і питання щодо мови, і релігійні питання, і люди тоді б вирішили, куди вони хочуть рухатися та що змінювати у своїй державі.

«Щодо референдуму, то я 50 на 50 можу погодитися, який саме референдум повинен відбутися і які питання на цьому референдумі будуть стояти. Від цього теж багато буде залежати», – наголосив парламентар і додав, що слід пильно стежити за заявами та «рухами» Адміністрації Президента з цього питання.

Як повідомляли, голова Адміністрації Президента Володимира Зеленського Андрій Богдан допускає проведення референдуму щодо мирних угод із Росією.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука вважає, що ідея Зеленського про референдум щодо мирних угод на Донбасі може бути небезпечною для самого існування держави.

А голова ВРУ Андрій Парубій рекомендував Президенту Зеленському та його команді добре вивчити уроки української історії і не шукати шляхів капітуляції перед Росією.

Читайте більше новин на тему: ЗеленськийLoading...