Новини » Політика

Гройсману дали можливість «образитися», – екс-міністр вказав на тактичну помилку Зеленського

ZIK

Те, що уряду на чолі з Володимиром Гройсманом дали так просто «зійти зі сцени» є тактичною помилкою.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти« на телеканалі ZIK заявив міністр із питань ЖКГ у 2007-2010 роках Олексій Кучеренко.

Колишній урядовець, коментуючи заяву Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо відставки, зауважив, що чинний президент Володимир Зеленський нині перебуває у складній ситуації, адже від нього є високі очікування щодо змін, проте втілити їх неможливо. Олексій Кучеренко наголосив, що у нинішньому правовому полі Зеленський не зможе швидко сконцентрувати навколо себе владу.

«Як на мене, була тактична помилка і не прораховано, що так просто дали цьому уряду зійти зі сцени. Я б, наприклад, сформувавши РНБО…, зробивши кадрові зміни, насамперед викликав би на «килим» уряд Гройсмана разом із відповідними міністрами і ставив би їм прості питання стосовно МВФ, стосовно газового транзиту, стосовно боргів, стосовно енергоринку, стосовно газового ринку… І ось там відзвітувавши, була б оцінка і це було б методологічно правильно. А так – дали можливість Гройсману «образитись» у понеділок, і він уже ввечері давав інтерв’ю і казав: «Я образився, я іду», – заявив Олексій Кучеренко.

З його слів, у такий спосіб керівник уряду певною мірою переклав відповідальність на Президента Зеленського.

Нагадаємо, 20 травня у будівлі Верховної Ради України відбулася інавгурація Президента України Володимира Зеленського.

Під час інавгураційної промови Володимир Зеленський заявив, що розпустить ВРУ VIII скликання. Президент Володимир Зеленський також закликав Кабінет Міністрів України піти у відставку.

22 травня під час засідання Кабінету Міністрів України Прем’єр-міністр офіційно заявив, що іде у відставку. Заяву прем’єр-міністра про відставку вже зареєстровано в українському парламенті.

 

Читайте більше новин на тему: Гройсман

Loading...