Новини » Спорт 24 травня, 2019, 0:27
Фінляндія і Чехія доповнили квартет півфіналістів ЧС-2019 з хокею
Хокеїсти збірної Фінляндії у чвертьфіналі світового форуму обіграли тепер уже екс-володаря титулу команду Швеції / championat.com

У словацьких містах Братислава та Кошице визначилися усі учасники 1/2 фіналу 83-го за ліком чемпіонату світу-2019 з хокею серед чоловічих команд в елітному дивізіоні.

У заключних чвертьфінальних поєдинках чинний володар трофею збірна Швеції з рахунком 4:5 (2:1, 2:2, 0:1, 0:1) програла в овертаймі команді Фінляндії. При цьому «Тре Крунур» по ходу зустрічі вигравала 3:1, а хокеїсти Суомі перевели гру в овертайм за півтори хвилини до завершення основного ігрового часу, замінивши свого воротаря на шостого польового гравця.

У паралельному поєдинку хокеїсти Чехії завдали поразки збірній Німеччини – 5:1 (0:0, 1:1, 4:0). У цьому матчі рівними були два періоди: перед третім періодом на табло горіли рівні цифри – 1:1. Однак у заключній третині німці «посипалися».

Сьогодні, 24 травня, на світовому форумі вихідний. А завтра, 25 травня, у півфіналах Фінляндія зійдеться з Росією, а Чехія зустрінеться з Канадою – початок о 16:15 та 20:15 за київським часом відповідно.

Зустріч за третє місце і фінал чемпіонату світу-2019 пройдуть у неділю, 26 травня. Початок – о 16:45 та 21:15 відповідно.

2019-06-16 15:34 :39