Новини » Політика 24 травня, 2019, 20:50
Данилюк розповів, звідки взялась ідея віддати митницю в управління британській компанії
ZIK
ZIK

Прийшовши до уряду, я готовий був у якості експерименту спробувати віддати частину митниці в управління приватним компаніям. Однак точкові рішення нічого не вирішать, адже потоки просто перейдуть на іншу митницю, а віддати «приватникам» усе – неможливо.

Про це в ефірі інформаційно-політичного проекту «Народ проти» на телеканалі ZIK розповів екс-міністр фінансів України Олександр Данилюк.

Він підкреслив, що ідея про передачу української митниці в управління британській компанії з’явилась ще за часів Кабінету Міністрів Арсенія Яценюка.

«Згодом, коли я прийшов на посаду міністра фінансів, я готовий був зробити це як експеримент, але бачив основне рішення через системне, повне реформування митниці», – розповідає екс-міністр фінансів.

Однак, зазначив він, «точкові» рішення нічого не змінять. Мовляв, Україна – велика країна, у якій експерименти на одній митниці нічого не змінять.

«Потоки ідуть від однієї митниці до іншої, а все віддати приватним компаніям неможливо. Відтак, я вірю лише в те, що дає результат», – наголосив Олександр Данилюк.

За його словами, втілення цієї ідеї в якості експерименту можна спробувати і зараз, але це точно не буде основним рішенням проблем на митниці.

«Основним зараз є розблокувати рішення суду (щодо державної митної служби, – ZIK), призначити нове керівництво на митницю і розпочати системні зміни», – резюмував радник Володимира Зеленського.

Нагадаємо, заступник голови АП Руслан Рябошапка заявив, що Президент Володимир Зеленський вирішив призначити екс-міністра фінансів Олександра Данилюка секретарем РНБО.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 01:51 :26