Новини » Світ 24 травня, 2019, 2:07
Білорусь і РФ домовилися очистити нафтопровід «Дружбу» без допомоги Польщі
Білорусь і РФ домовилися очистити нафтопровід «Дружбу» без допомоги Польщі
Білорусь і РФ домовилися очистити нафтопровід «Дружбу» без допомоги Польщі

Росія і Білорусь за підсумками переговорів віце-прем’єра РФ Дмитра Козака і його білоруського колеги Ігоря Ляшенко в четвер домовилися провести очищення магістралі «Дружба» від забрудненої нафти до кордону з Польщею без участі польської сторони.

Про це журналістам повідомив офіційний представник Козака Ілля Джус, передає УНН з посиланням на агентство ТАРС.

«Завдяки конструктивній позиції Білорусі щодо відновлення поставок в західному напрямку вдалося компенсувати не зовсім послідовні дії польських партнерів з усунення наслідків інциденту. Згідно дорожньої карти, звільнення трубопроводу до кордону з Польщею буде вироблено Білоруссю і Росією без участі польської (сторони)», – сказав він.

За словами Джуса, розрахунковий термін відновлення поставок якісної російської нафти до кордону з Польщею – «не пізніше середини червня». Джус підтвердив, що віце-прем’єри погодили всі технічні деталі дорожньої карти з очищення експортної нафтопровідної системи від забрудненої нафти.

За підсумками переговорів російський віце-прем’єр провів нараду з нафтовими компаніями і «Транснафтою» з питання відновлення поставок кондиційної нафти в повному обсязі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 08:40 :51