Amazon повернула Вуді Аллену права на фільм «Дощовий день в Нью-Йорку»

Вуді Аллен

Багато місяців Amazon і Вуді Аллен ведуть боротьбу за фільми, які режисер зняв або повинен був зняти в рамках угоди з компанією. Першу з чотирьох картин – «Дощовий день в Нью-Йорку» – Вуді закінчив, але через скандал вона лягла на полицю. Тепер же з’явилися повідомлення про те, що режисер і продюсер Аллен повернув собі права на картину і готовий представити її в тому числі на внутрішньому ринку. При цьому судова тяганина ще не закінчена.

Про це повідомляє internetua.

Хоча європейці охоче купують фільм для показу у себе (французький дистрибутор Contracorriente Films готовий почати показ з 18 вересня, італійська компанія Lucky Red – з 3 жовтня, а німецької Filmwelt / NFP права були попередньо продані ще в 2017-му, але прем’єра відбудеться не раніше осені цього року), то з американцями можуть виникнути проблеми. Наприклад, один американський незалежний дистрибутор недавно показав «Дощовий день» для потенційного продажу, але джерело, близьке до проекту, повідомляє, що показ був зроблений з «професійної ввічливості», а не в якості серйозної ділової пропозиції.

Експерти відзначають, що в США з точки зору маркетингу фільм буде повним провалом – його супроводжує занадто багато скандалів, а зірки, які знялися в картині, точно не захочуть брати участь в її просуванні. Тімоті Шаламов, наприклад, взагалі віддав свій гонорар в фонд правового захисту і публічно заявив, що шкодує про роботу з Алленом.

Єдиними реальними дистриб’юторами «Дощового дня в Нью-Йорку», мабуть, можуть стати невеликі компанії, які прагнуть зробити ім’я на сенсації або отримати якісний контент будь-яким способом. Але на ринку сумніваються, що вони зможуть протистояти громадській думці і зробити фільму хорошу рекламу.

Для будь-якого дистриб’ютора нинішня ситуація може стати величезним провалом, як це трапилося в минулому році з картиною «Клуб мільярдерів». Нагадаю, в ній знявся Кевін Спейсі, якого звинувачують в сексуальних домаганнях. Через скандал фільм був показаний лише в десятці кінотеатрів і зібрав в прокаті аж $ 287.

Втім, Вуді Аллен з цього приводу не париться і на всю знімає новий фільм в Іспанії. Там до режисера відносяться з пієтетом і судять тільки за випущеними роботами, а не за недоведеними звинуваченнями 25-річної давності.Loading...