Зеленський боїться військових – фахівець заявив, що Президент залишив оборону поза увагою

ZIK

Ще до інавгурації ми пропонували пану Зеленському прийти і виступити перед військовими, але він не прийшов.

Це зауважив військовий експерт Олег Старіков у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Пан Старіков зазначив, що команда Володимира Зеленського не розуміє важливості сектору оборони та безпеки країни й не скеровує туди свою основну увагу.

«Або команда Зеленського боїться воєнних спецслужбовців, абощо – але причини я не розумію. Адже головним стержнем держави є Збройні сили України, довкола них розбудується весь демократичний інститут, і недарма Президент України є ще і Верховним головнокомандувачем», – підкреслив Старіков.

Військовий експерт ще раз закликав Президента звернутися до них за консультаціями. Оскільки є великий пласт людей, які володіють стратегічними знаннями і готові на волонтерських засадах допомагати владі, щоб не було таких необдуманих запитів, як із референдумом.

«Ще до інавгурації ми пропонували пану Зеленському прийти і виступив перед військовими, але він не прийшов. Натомість голова держави має йти до військових, оскільки Президент для них – головний.

Зараз армія розколота, адже Порошенко розділив не тільки суспільство, а й військових. І головне першочергове завдання генерала Руслана Хомчака, призначеного начальником Генштабу та Головнокомандувачем ЗСУ, навести сувору дисципліну та деполітизувати армію», – наголосив Олег Старіков.

Нагадаємо, новопризначений голова Адміністрації Президента Володимира Зеленського Андрій Богдан допускає проведення референдуму щодо мирних угод із Росією.

Натомість заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука вважає, що ідея Зеленського про референдум щодо мирних угод на Донбасі може бути небезпечною для самого існування держави.

Читайте більше новин на тему: ЗеленськийLoading...