Новини » Політика 23 травня, 2019, 3:00
Зеленському однаково: Поживанов помітив спільне в «Слуги народу» з Об'єднаною опозицією 2012-го
ZIK
ZIK

Ті, хто думають, що «Слуга Народу» не зможе набрати велику кількість депутатів за мажоритарними округами, помиляються. Цього разу може повторитися ситуація, як з Об'єднаною опозицією у 2012 році.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив голова Держкомрезерву 2007-2008 рр., заступник міністра економіки 2008-2010 р.р. Михайло Поживанов.

На думку пана Поживанова, з такою підтримкою команді Зеленського практично однаково, за якою виборчої системою будуть проходити парламентські вибори. Зокрема він вважає, що помиляються ті, які думають, що «Слуга Народу» не зможе набрати велику кількість депутатів за мажоритарними округами.

«Я пам'ятаю, як у 2012 році в Києві сказали, що Олександр Бригинець іде від Об'єднаної опозиції, і все інше вже нікого не хвилювало. Тоді балотувалися такі монстри! І всі вони програли. Із 225 округів реально в сьогоднішній ситуації я можу назвати максимум 20 людей, яких дійсно буде дуже важко змістити. Тобто можна стверджувати, що з хорошим зверненням Зеленський отримає 80-90% мажоритарки», – переконаний експерт.

Зокрема ведуча програми зауважила, що якщо буде пропорційна виборча система, то команда Зеленського набере лише 40% і все. На що гість програми сказав: якщо є прохідний бар'єр, то загальна сума ніколи не рівняється 100%, і їм дорахують коефіцієнт. Тому за будь-якої виборчої системи команда Зеленського буде мати 50% парламенту.

«Він фактично своєю політичною силою при сьогоднішніх рейтингах буде формувати коаліцію. Саме тому він і поспішає з виборами. Якщо порахувати, що йому ще потрібно буде півроку працювати, то жарти, байки і якісь обіцянки вже не будуть працювати», – наголосив Поживанов.

Нагадаємо, що законопроект Президента України Володимира Зеленського щодо внесення змін до виборчого законодавства, а також альтернативний депутатський не включили до порядку денного.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 09:40 :30