Заліщук заявила про відсутність оборонної стратегії в команди Президента Зеленського

ZIK

Тези нової влади щодо неприпустимості торгівлі територіями та людьми – це загальні художні вирази. Їх недостатньо. Але конкретно, які є їхні «червоні лінії», зовнішня та оборонна політика – досі не означено.

Це зазначила народний депутат України Світлана Заліщук в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Депутат зауважила, що ідея Володимира Зеленського щодо референдуму, на який би винесли питання про мирні домовленості з Росією, є дуже небезпечною.

«Нова команда досі не означила свою стратегію у військовій сфері та секторі зовнішньої політики. Вони не сказали, де їхні «червоні лінії» щодо деокупації та реінтеграції Донбасу, яке місце в переговорах займатиме Крим.

Їхні тези щодо неприпустимості торгівлі територіями та людьми – це загальні художні вирази – їх недостатньо. Але конкретно яке бачення миротворчої місії, де вона має стояти, який у неї має бути мандат? На які компроміси готова піти влада? Якою буде її політика щодо ухвалення змін до Конституції? На які умови піде для проведення виборів на окупованих територіях? І ще багато інших питань!» – наголосила Заліщук.

Вона підкреслила, що без цих «червоних ліній» і без розуміння того, якою є зовнішня та оборонна політика влади, дуже завчасно радитися із суспільством.

«Сьогодні держава переживає війну, а в таких умовах дуже часто доводиться ухвалювати непрості рішення і брати на себе як лідера держави відповідальність. До того ж, часто люди можуть не підтримувати такі рішення, а тому в таких умовах, навпаки, потрібно переконувати людей, проводити інформаційну кампанію для роз’яснення, що саме такі кроки є необхідними та потрібними. Наразі ж проводити референдум – це як «поперед батька – в пекло!» – застерегла Світлана Заліщук.

Нагадаємо, новопризначений голова Адміністрації Президента Володимира Зеленського Андрій Богдан допускає проведення референдуму щодо мирних угод із Росією.

Читайте більше новин на тему: ЗеленськийLoading...