Новини » Політика 23 травня, 2019, 19:17
Заліщук попередила Зеленського про можливу змову
ZIK
ZIK

У ЦВК та КСУ є підстави грати на боці «Народного фронту» та попереднього керівника держави Петра Порошенка.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України Світлана Заліщук.

Парламентар, коментуючи перебіг підготовки до позачергових виборів до ВРУ, зауважила, що у ЦВК та КСУ, який розглядатиме подання нардепів щодо указу Президента Зеленського про розпуск ВРУ, є підстави «грати на боці «Народного фронту» та Петра Порошенка», де є більшість представників цих політичних сил.

«Не виключаю, що цей інструмент буде задіяно для дискредитації розпуску парламенту», – вважає Світлана Заліщук.

Нардеп наголосила, що чинна ВРУ не виправдала очікування людей після Євромайдану. Так, зауважила Світлана Заліщук, виборче законодавство уже п’ять років могло бути новим, проте з огляду на відсутність політичної волі у попередньої влади цього не було зроблено.

Нардеп також наголосила, що коаліції у ВРУ не було вже давно. Водночас назвати дату, коли парламентська більшість у ВРУ припинила своє існування, нардеп Заліщук не змогла.

Нагадаємо, 21 травня Президент Володимир Зеленський видав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Указом він призначив позачергові вибори до ВРУ на 21 липня 2019 року.

23 травня фракція «Народний фронт» підписала подання до Конституційного Суду щодо відповідності указу Президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради та призначення позачергових виборів.

Голова ЦВК Тетяна Сліпачук оголосила про початок виборчого процесу з 24 травня.

У ЦВК очікують від Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України негайного прийняття відповідних рішень, які дозволять провести позачергові вибори депутатів 21 липня 2019 року відповідно до законів України та найкращих демократичних європейських практик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 16:49 :08