Новини » Політика 23 травня, 2019, 13:57
Вже у понеділок ми запускаємо проект «Ліфт», – радник Президента
ZIK
ZIK

Вже у понеділок команда Президента України Володимира Зеленського запускає проект «Ліфт», де кожен зможе залишити резюме про себе, відгукнутися на вакансію у команді глави держави, розповісти про свою ідею і відправити її як готовий продукт.

Про це під час IForum, який транслював телеканал ZIK, заявив радник Президента Зеленського Михайло Федоров.

Він підкреслив, що за час після другого туру президентських виборів дуже велика кількість людей почала звертатись з різними ініціативами до команди новобраного Президента.

«Була величезна кількість ідей. Ми вже не раз говорили про те, що хочемо створити соціальний ліфт, коли людина без якихось там прошарків суспільства, депутатів, мам, татів, сестер і дядьків зможе потрапити до команди і реалізувати конкретний проект», – розповідає радник Президента.

За його словами, командою Володимира Зеленського було знайдено системне рішення.

«Вже у понеділок ми запускаємо проект «Ліфт», де кожен зможе залишити резюме про себе, відгукнутися на вакансію у нашій команді, розповісти про свою ідею і відправити готовий продукт», – зазначив Михайло Федоров.

Він також підкреслив, що за цим онлайн-проектом буде закріплено окрема організаційна структура, конкретні люди, які аналізуватимуть всю отриману інформацію.

«Ці люди спілкуватимуться з вами, даватимуть зворотній зв'язок і впроваджувати це у ключові департаменти без будь-якої бюрократії. Тому вже з понеділка кожен з вас може запропонувати свою ідею. Це буде зрозумілий комплексний підхід для того, щоб почати активно впроваджувати і реалізовувати стратегію», – резюмував помічник Президента Зеленського.

Нагадаємо, Володимир Зеленський призначив Михайла Федорова радником Президента України.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 08:24 :22