Новини » Політика 23 травня, 2019, 0:10
Волонтер розповіла, як військові сприйняли призначення нового Головнокомандувача ЗСУ
ZIK
ZIK

Особисто не знайома з генералом Хомчаком, але довіряю авторитетній думці військових, які були з ним разом у бою.

Це зазначила голова ГО «Об’єднання добровольців» Олена Живко в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

Читайте також: «Компроміс», на який згодна Росія в обмін на «мир»

Передусім, пані Живко підкреслила, що для закінчення війни потрібно провести ґрунтовну роботу і поставити хороше командування, яке і має обирати стратегії та тактики задля перемоги.

«Щоб отримати перемогу над агресором, до уваги потрібно брати багато спектрів. Президент України, маючи повну інформацію, зобов’язаний безпосередньо вирішувати такі питання.

Але я точно знаю, що українські військові не можуть далі продовжувати сидіти в окопах, коли по них ведуть вогонь, але вони не можуть стріляти у відповідь. Це неприпустимо, це навіть важко назвати війною – у жодній країні світу люди напевно не витримали б такого – це деморалізує!» – наголосила Олена Живко.

Окрім цього, волонтер прокоментувала призначення генерала Руслана Хомчака начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних сил України.

«Я особисто з ним не знайома, але хлопці з Іловайського братерства дають йому дуже хорошу і позитивну оцінку. А кому, як не їм це робити, адже вони разом були в бою, разом пройшли через пекло. Тому, спираючись на авторитетну думку військових, я схвалюю таке призначення», – підкреслила Олена Живко.

Нагадаємо, новопризначений голова Адміністрації Президента Володимира Зеленського Андрій Богдан допускає проведення референдуму щодо мирних угод із Росією.

Натомість заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука вважає, що ідея Зеленського про референдум щодо мирних угод на Донбасі може бути небезпечною для самого існування держави.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 14:14 :59