Новини » Політика

Власенко розкритикував люстрацію по-українськи

ZIK

В Україні люстрація повинна була бути проведена щодо чиновників найвищого рівня і не зачіпати посадовців середньої ланки.

Про це в ефірі програми « HARD з Влащенко« на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Сергій Власенко.

За його словами, не треба плутати очищення влади із відповідальністю за скоєння злочинів державних чиновників, які перебувають на посадах.

«На моє переконання люстрація – це обмеження чиновників режиму, який вважається авторитарним або злочинним, в зайнятті державних посад на якийсь період часу. Вона повинна стосуватися шару чиновників найвищого рівня. Мені здається, що люстрація має носити індивідуальний характер», – вважає пан Власенко.

Він уточнив, що коли ми говоримо про правоохоронні органи та про люстрацію, то вона повинна торкатися керівників органів, які виконували політичні вказівки і займалися політичним переслідуванням.

«Якби ми говорили про Генеральну прокуратура, то я думаю, що люстрації повинні були піддані Генпрокурор та заступники, і на цьому кінець а не так, щоб під люстрацію вимели прокурорів середньої ланки», – відзначив Сергій Власенко.

До слова, Володимир Зеленський призначив Андрія Богдана Главою Адміністрації Президента України, який підпадає під дію закон про люстрацію.

Водночас, директор «Студії Квартал-95» Сергій Шефір став першим помічником глави держави. Крім того, Президент призначив заступниками глави Адміністрації президента Кирила Тимошенко, Юрія Костюка, Руслана Рябошапку і Олену Зеркаль.

 Loading...