Власенка здивувало призначення Данилюка секретарем РНБО

ZIK

Призначення на посаду секретаря РНБО Данилюка не є помилкою, але варто було б призначити іншу людину.

Про це в ефірі програми »HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Батьківщини») Сергій Власенко.

Коментуючи перші кадрові призначення Президента Зеленського, Сергій Власенко зазначив, що особисто він є прихильником професійних людей на високих державницьких посадах. Зокрема, на думку Власенка, керівні посади в Службі безпеки України повинні отримати ті люди, які там працювали.

«Я вважаю, що спецслужби – це тонка річ. Я не знайомий з паном Бакановим, я не можу його охарактеризувати, я не знаю, наскільки він обізнаний в цій царині, але я думаю, що людина, яка не працювала в системі СБУ, не зможе ефективно управляти цим органом»,– підкреслив Сергій Власенко.

Щодо призначення секретарем РНБО Данилюка, нардеп каже, що особисто він на цю посаду призначив би іншу людину.

«Пана Данилюка я знаю. Так, у нас на посаді секретаря РНБО і лікарі були, але у цей період президенти напряму керували РНБО. Навіть при Турчинові РНБО керував Порошенко. А тут ситуація трошки інша. У нас не зовсім досвідчений Президент. Його обирали саме тому, що він не зовсім досвідчений. От тепер ми маємо і не зовсім досвідченого секретаря РНБО.

Його єдина перевага полягає в тому, що у нього є гарні стосунки з міжнародними експертами і політичним середовищем. Я не кажу, що це помилка, але я би діяв по іншому. Я би призначав іншу людину. І якби у мене запитали поради, я би порадив когось іншого»,– додав Сергій Власенко.

Як повідомлялося, новообраний Президент України Володимир Зеленський призначив Руслана Хомчака начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних сил України.

Главою Адміністрації Президента України Володимир Зеленський призначив Андрія Богдана.

Першим заступником голови Служби безпеки України Володимир Зеленський призначив очільника партії «Слуга народу» Івана Баканова.

Окрім цього Президент призначив свого представника в уряді. Ним став Андрій Герус.

Також у ЗМІ з’явилась інформація, що Президент Володимир Зеленський вирішив призначити екс-міністра фінансів Олександра Данилюка секретарем РНБО.Loading...