Вчені назвали ТОП безневинних, але дуже шкідливих щоденних звичок людини

Медики склали ТОП, на перший погляд безневинних, але дуже шкідливих щоденних звичок. До переліку потрапили пункти, пов’язані з гігієною, дієтою та режимом дня.

Про це повідомляє Ukrhealth.

На першому місці рейтингу виявилася звичка відразу після пробудження заправляти ліжко. Медики не рекомендують цього робити, оскільки вологе середовище, що зберігається після відпочинку людини, сприяє поширенню кліщів і інших небезпечних мікроорганізмів. Особливу загрозу несуть польові кліщі Dermatophagoides, а вірніше їх екскременти. Все може закінчитися бронхіальною астмою, кон’юнктивітом, атопічним дерматитом та алергічним ринітом. Щоб уникнути загрози слід на 10 хвилин залишити постіль відкритою в провітрюваній кімнаті. Можна винести ковдру і подушки на балкон. Друга позиція відійшла звичці відкладати будильник на 5-10 хвилин. Такі дії тільки ускладнюють пробудження, як наслідок людина, прокинувшись, не відчуває себе відпочилою. Фахівці рекомендують взяти за звичку прокидатися з першим сигналом будильника.

На третьому рядку рейтингу виявилося правило щодня вживати молоко і сир. Як виявилося, любов до молочних продуктів може призвести до хвороби Альцгеймера в похилому віці. Більш того, в сирі присутній білок казеїн, що викликає залежність, яка схожа з наркотичною. Також медики попереджають, у любителів даного виду продуктів зростає ризик діабету другого типу і серцево-судинних захворювань. Чоловіки, що вживають щодня молокопродукти, можуть зіткнутися з раком простати.Loading...