Новини » Економіка 23 травня, 2019, 13:49
У структурі нашої власності можуть бути лише Китайська держава та її громадяни, – гендиректор CNBM
Юнчжи Чен. Фото: Олександр Медведєв
Юнчжи Чен. Фото: Олександр Медведєв

Китайська державна корпорація CNBM, яка володіє в Україні мережею сонячних електростанцій, зокрема, ТОВ «Восход Солар» в Миколаївській області, спростовує будь-який вплив або будь-які інші форми причетності колишнього першого віце-прем’єр-міністра України Андрія Клюєва або його брата, екс-народного депутата Сергія Клюєва, до управління або володіння частками в українських активах компанії.

В інтерв’ю Українським новинам гендиректор CNBM New Energy Engineering Юнчжи Чен заявив, що у їхній структурі власності можуть бути тільки Китайська держава і громадяни Китаю.

«Ми вже неодноразово коментували ці заяви. Ми стали власниками активів в Україні в результаті погашення боргів групою Актив-Солар. Ми остаточно і одноосібно оформили права власності на активи в Україні у 2016 році, вони структуровані як через наші холдингові структури, так і через наші торгові компанії в Сінгапурі, ОАЕ та Китаї. У нашій структурі власності кінцевими бенефеціарами можуть бути тільки Китайська держава і громадяни Китаю. Тому ми категорично відкидаємо подібні звинувачення», – зазначив Юнджу Чен.

За його словами, структуру власності активів перевіряли не тільки зовнішні юридичні консультанти, але також всі профільні органи України і Євросоюзу, в результаті чого були отримані їх узгодження на вступ у права власності.

«Бізнес ми завжди ведемо в рамках правового поля. А подібні брехливі заяви поширюються псевдо-журналістами, які навіть не спромоглися звернутися до нас за коментарями і використовуються нашими опонентами, щоб прикрити хибність і незаконність своїх дій. Втім, ми вже не дивуємося цинізму з боку наших опонентів і їх прислужників», – додав глава CNBM New Energy Engineering.

Він також спростував поширену раніше деякими ЗМІ інформацію про те, що одна з найбільших китайських державних корпорацій є лише «вимушеним» інвестором в українські СЕС, не зацікавленим в розвитку бізнесу.

«Ми стали власником станцій в результаті конвертації боргів в капітал – ми не тільки зацікавлені в бізнесі, ми державна компанія КНР. І ми відповідальні за результати бізнесу перед нашим урядом. Це дуже серйозне питання. Тому ми будемо стояти на захисті інтересів цього бізнесу. Ми зобов’язані і будемо вживати всіх необхідних заходів як в правовому, так і в дипломатичному полі. Цей підхід однаковий для всіх наших інвестицій», – підкреслив він.

Нагадаємо, раніше у компанії CNBM заявляли, що арешт рахунків ТОВ «Восход Солар», яке входить в групу китайської державної корпорації CNBM господарським судом Миколаївської області може бути пов’язаний з бажанням залучити до рейдерського скандалу Агентство з розшуку і менеджменту активів (АРМА).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 18:24 :01