Новини » Політика

У парламенті немає кому захищати добровольців, – Живко анонсувала участь у виборах

ZIK

Рішення про участь у позачергових парламентських виборах ми маємо прийняти спільно на зборах нашої громадської організації.

Це зазначила голова ГО «Об’єднання добровольців» Олена Живко в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

Глядачка програми запитала, чи буде Олена Живко брати участь у позачергових парламентських виборах?

«Я очолюю всеукраїнську організацію, і якщо на спільних зборах буде прийняте рішення про участь у парламентських виборах, то, звичайно, я буду брати участь у кампанії.

Адже сьогодні у парламенті немає кому захищати добровольців, немає кому лобіювати прийняття закону про визнання бійців-добровольців. Але ще раз наголошую, що рішення про участь у виборах ми маємо прийняти спільно», – підкреслила пані Живко.

Окрім цього, волонтер відзначила, що їхня організація фінансується за різні ресурси, а відтак немає конкретних людей, від яких вони отримують постійну підтримку.

«Громадська організація має представництва у багатьох обласних центрах, де є різні люди, які нас підтримують. Також нас підтримує і міжнародна діаспора», – зазначила Олена Живко.

Як повідомляли, 21 травня Президент Володимир Зеленський видав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів на 21 липня 2019 року.Loading...