Новини » Політика 23 травня, 2019, 8:48
У НАТО переконують, що продовжать співпрацю із Україною
Головнокомандувач Об'єднаними збройними силами НАТО в Європі генерал Тод Уолтерс. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Головнокомандувач Об'єднаними збройними силами НАТО в Європі генерал Тод Уолтерс. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Новий головнокомандувач Об'єднаними збройними силами НАТО в Європі генерал Тод Уолтерс пообіцяв продовжити військову підтримку Україні.

Під час прес-конференції за підсумками засідання військового комітету альянсу, яка транслювалася на YouTube NATO News, Уолтерс уточнив, що йдеться про продовження навчання військ та про розширену співпрацю з метою захисту території України, передає 24 канал.

«Що стосується підтримки України з боку США, то ми будемо продовжувати сильне співробітництво у сфері навчання, яке у нас було в останні роки», – заявив він.

У свою чергу голова військового комітету НАТО Стюарт Піч заявив, що на полях засідання провів зустріч з колишнім главою Генерального штабу Збройних сил України Віктором Муженком, який був звільнений президентом Володимиром Зеленським 21 травня. За словами Піча, альянс підтвердив екс-главі Генштабу ЗСУ прихильність у подальшій підтримці України в оборонній сфері.

Генерал Військово-повітряних сил США Тод Уолтерс став новим головнокомандуючим НАТО в Європі 3 травня. До цього він був головнокомандувачем ВПС в Європі і Африці.

Раніше посол України у США Валерій Чалий обговорив можливості збільшення видатків американського бюджету на безпеку й оборону України з головою комітету з питань асигнувань Сенату США Роєм Блантом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 14:40 :08