Новини » Регіони 23 травня, 2019, 17:47
У Франківську обговорять пріоритети розвитку культури, освіти, журналістики та бізнесу

Завтра, 24 травня, в Івано-Франківську відбудеться дискусія щодо пріоритетів розвитку міста. У ній візьмуть участь експерти у сфері медіа, освіти, культури та бізнесу, а також активні мешканці міста.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Дискусію «Франківськ Європейський» ініціює ГО Молодіжна організація «СТАН».

Організація запрошує до участі місцевих митців, культурних менеджерів, представників неформальної освіти, викладачів, журналістів та підприємців.

Співорганізаторка події Юлія Сінькевич розповідає, що крім активних франківців в обговоренні візьмуть участь експерти зі всієї країни. Зокрема, відома письменниця Любов Якимчук, правозахисниця, журналістка на Radio Hayat та Ромському радіо Chiriklo Ольга Веснянка, співзасновниця медіа-проекту Zaborona.com Катерина Сергацкова, президент Української асоціації студентів Лідія Фесенко.

Також спікерами дискусії стануть франківській підприємець, співорганізатор щорічної бізнес-конференції BizCamp Андрій Фармуга та співзасновниця ГО «Інша Освіта» Тетяна Шкляр.

«Ми запросили експертів з Франківська та інших міст України, щоб вони поділились своїми історіями успіху та досвідом помилок.

Наша мета – зібрати фахівців й аматорів з різних сфер та створити їм комфортне середовище для обміну ідеями, щоб ми разом змогли виробити спільне бачення майбутнього Івано-Франківська, – говорить Юлія Сінькевич.

Основними темами дискусії стануть місце Івано-Франківська на культурній мапі України та Європи; пріоритети розвитку міста та їх сталість в умовах політичної нестабільності; розширення мережі людей, які сприяють євроінтеграції Івано-Франківська у колі митців, журналістів, підприємців та освітян.

Обговорення відбудеться в експериментальному форматі, що поєднує у собі панельну дискусію, дебати, «живу бібліотеку» та формат «світового кафе».

Пріоритети розвитку міста, визначені під час обговорення, стануть основою для освітніх програм, які проводитиме організація «СТАН» влітку та восени цього року в межах проекту «Амбасадори розмаїття».

Експериментальну дискусію «Франківськ Європейський» організовує Молодіжна організація СТАН за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 05:20 :49