Новини » Спорт

Тенісист Сергій Стаховський: У Парижі від матчу до матчу я додаю

33-річний киянин Сергій Стаховський зіграє у фіналі кваліфікації Roland Garros-2019 серії Grand Slam в Парижі / Stako_tennis / Twitter

Перша «ракетка» українського тенісу, 33-річний киянин Сергій Стаховський аналізує свій турнірний шлях у кваліфікації Roland Garros-2019 серії Grand Slam в Парижі.

У півфіналі кваліфікації Сергій Стаховський у двох сетах обіграв 263-тю ракетку світу білоруса Володимира Ігнатіка – 7:6, 6:4. У першому сеті киянин відіграв сет-бол і дотиснув суперника на тайбрейку, а в другій партії один брейк підкріпив надійною грою на своїй подачі.

«Вдалося показати реально непоганий рівень. Була присутня стриманість, але вона пояснюється тим, що я дуже хотів виграти. Бажання дійсно зашкалювало. Скутість, на щастя, на позитивний результат досягнутого не вплинула.

Мені здається, програний перший сет у такій боротьбі зіграв злий жарт із суперником. Ігнатік на емоціях втратив концентрацію і віддав свою першу подачу уже в другому сеті безкоштовно, зробивши три невимушених помилки. Цього брейка мені вистачило, хоча я міг ним не обмежуватися», – цитує Сергія btu.org.ua.

Українець в третій раз поспіль дістався до фіналу кваліфікації Roland Garros, де його чекає матч з росіянином Олексієм Ватутіним, якого Стаховський двічі обігравав – в кваліфікації US Open і на клубному рівні, на грунтовому турнірі в Бордо.

«Ватутін – вельми небезпечний і неприємний для мене суперник. Класно рухається і намагається грати швидко після відскоку. Мені самому цікаво, як складеться наш матч, адже від матчу до матчу я додаю. Я також розумію, як діє суперник і знаю, як треба грати проти нього. Питання, чи зможу я втілити в життя все саме так, як треба?», – підсумував Сергій Стаховський.

 Loading...