Новини » Політика 23 травня, 2019, 17:24
Сигнали Зеленському: Призначення голови АП вплине на відносини з МВФ, – журналіст
ZIK
ZIK

У непублічному спілкуванні від МВФ є сигнал про те, що призначення Андрія Богдана головою Адміністрації Президента не буде грати на користь у справі налагодження хороших відносин із новим складом АП та українською владою.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив журналіст Юрій Дощатов.

Журналіст, коментуючи перші призначення Президента Володимира Зеленського, зокрема призначення керівником Адміністрації Президента Андрія Богдана, нагадав, що у законі про люстрацію є чітко вказано, хто які посади може обіймати. Журналіст припустив, що, ймовірно, попри застереження, хтось наполіг, щоб саме ця кандидатура стала головою АП.

«На сьогодні ми деякою мірою бачимо негатив від цього призначення, оскільки Міжнародний валютний фонд непублічно, але, наскільки я знаю, уже звернув на це призначення увагу, і в непублічному спілкуванні вже є такий сигнал про те, що це призначення не буде грати на користь налагодження хороших відносин із новим складом АП та українською владою», – заявив Юрій Дощатов.

Військовий експерт Олег Старіков, коментуючи призначення першим заступником голови СБУ керівника партії «Слуга народу» Івана Баканова, зауважив, що той на посаді має виконати певні функції.

«Перша функція: він може як керівник, як перший заступник голови СБУ – начальник Головного управління (Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ, – ред.), може заблокувати оперативно-розшукову роботу цього Головуправління. Тобто, що важливіше для суспільства, – «кошмарення» бізнесу чи якісь незрозумілі виявлення фактів корупції, яких особливо й не видно по лінії «К», бо в основному, що роблять, це «кошмарять» бізнес?» – зазначив Олег Старіков.

Другою функцією Баканова, вважає експерт, є те, що він може розпочати реформу СБУ.

Як повідомляли, Президент Володимир Зеленський призначив першим заступником голови Служби безпеки України очільника партії «Слуга народу» Івана Баканова.

Представник команди Президента Денис Монастирський пояснив, що «цивільний» керівник Служби безпеки України може мати значно ширше бачення, ніж люди з системи. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 09:30 :06