Шверк агітує за оновлення списку партії Порошенка

ZIK

Щоб отримати хороший результат на виборах, БПП треба оновити свій список.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Григорій Шверк.

Ведучий програми поцікавився, що, на думку гостя програми, треба змінити в БПП, щоб отримати хороший результат на виборах. У відповідь пан Шверк сказав, що варто зробити певний ребрендинг.

«Я вважаю, що значною мірою має бути оновлений список. Той показник, який демонстрував лідер фракції Петро Порошенко між першим і другим туром президентських виборів, показує ті напрями, в яких буде мінятися партія. Це більша відкритість, більш якісне спілкування і донесення своїх позицій», – зазначив політик.

Зокрема гість програми переконаний, що в партії БПП дуже вагомі перспективи щодо майбутніх виборів. Також, за його словами, це буде одна з найефективніших фракцій в майбутньому парламенті.

«Можливо, вона не буде найбільшою, але вона буде одна з найефективніших. БПП і сьогодні досить якісно працює і щодо законотворчості, і загалом», – прокоментував Шверк.

Нагадаємо, Андрій Богдан 21 травня припустив, що найбільш допустима дата проведення позачергових парламентських виборів – 21 липня 2019 року. Водночас, законопроект Президента України Володимира Зеленського щодо внесення змін до виборчого законодавства, а також альтернативний депутатський не включили до порядку денного.

 Loading...