Новини » Економіка 23 травня, 2019, 12:35
Шопінг з мобільним телефоном збільшує витрати на 41%, – дослідження
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Вчені дійшли висновку, що, плануючи закупи, краще залишити мобільний телефон вдома, адже це допоможе запобігти додатковим витратам.

Дослідження, проведене Університетом Бата, Великобританія, виявило, що коли люди відволікаються на мобільні телефони під час закупів у супермаркеті, то їхні рахунки збільшуються у середньому на 41%, – зазначає видання Daily Telegraph.

Пристрої, що відволікають увагу, також заохочують покупців поблукати по більшій кількості торгових рядів, де вони зустрічаються з більшою кількістю продуктів.

В одному дослідженні, 294 людини у віці від 18 до 73 років у чотирьох шведських супермаркетах носили окуляри, що відстежували те, на що вони дивилися. Потім ці дані використовувалися для оцінки їхніх витрат.

Ті, хто користувався мобільним телефоном, витратили в середньому $42.73, порівняно з середнім показником у $30.29 витрат тих, хто цього не робив.

Друге дослідження, у якому взяли участь 117 покупців, виявило: ті, хто користується мобільними телефонами, витрачають більше часу в магазині, а це призводить до більшої кількості. Також вони витратили в середньому $45.60.

Дослідники вважають, що люди витрачають більше, тому що користування телефоном відволікає їх від запланованих покупок.

Дослідження було опубліковано у журналі Journal of Marketing.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 02:39 :24