Саєнко: Розпуск Ради може вплинути на співпрацю з МВФ

МВФ. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Рішення президента України Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради може вплинути на співпрацю з Міжнародним валютним фондом.

Про це заявив міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко під час Форуму Реанімаційного пакета реформ 22 травня в Києві, передає Радіо Свобода.

Він уточнив, що місія МВФ ще працює в Україні.

Місія Міжнародного валютного фонду розпочала роботу в Україні 21 травня. Представник МВФ в Україні Йоста Люнгман заявляв, що місія перебуватиме в Україні два тижні й оцінюватиме виконання поточної програми співпраці з фондом.

Вранці 22 травня агентство «Українські новини» написало, що місія МВФ «сьогодні чи завтра повертається до Вашингтона» у зв’язку з рішенням розпустити парламент та через певні кадрові призначення в Адміністрації президента.

Водночас у прес-службі МВФ Радіо Свобода запевнили, що експерти Міжнародного валютного фонду «продовжують зустрічі з представниками влади України».

Прес-служба президента України повідомила, що Володимир Зеленський планує зустрітися з представниками Міжнародного валютного фонду наступного тижня.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

Loading...
Loading...
Loading...