РФ – це вбивці, про що з ними домовлятися? – вдова бійця, яка пікетує під АП

ZIK

Я не виступаю від жодної політичної партії і як людина, яка втратила найдорожче, лише хочу запитати – про що домовлятися з вбивцями?

Це заявила вдова бійця ЗСУ Юлія Кирилова у ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK.

Ігор Мосійчук повідомив, що під Адміністрацією президента він зустрів одиночний пікет молодої жінки, яка втратила свого чоловіка на війні. Відтак, вона вимагає пояснень від Президента України, що саме мається на увазі, коли говорять про референдум, на якому будуть запитувати про домовленості з Російською Федерацією. Народний депутат запропонував телеканалу запросити її до студії і надати слово у прямому ефірі.

«Мене звати Кирилова Юлія, я є ветераном і вдовою – мій чоловік загинув 11 серпня 2014 року в селі Степанівка під час обстрілу російськими «градами» з території Російської Федерації. Чоловіка звали Кирилов Данило Олександрович, він служив у 3-му батальйоні 30-ої окремої механізованої бригади.

Я взагалі не можу уявити, як можна допустити навіть думку про те, що з Росією можна про щось домовлятися? Росія – це вбивця, вона вбили мого чоловіка. Ми на міжнародному рівні кожного дня виступаємо і заявляємо про те, що Росія є агресором, і на міжнародній арені це визнали», – наголосила Юлія Кирилова.

Натомість ведуча зауважила, що згідно із соціологією, значна частина виборців чекають від Президента України домовленостей із Росією, миру, а відтак будуть підтримувати подібні кроки влади.

«Я буду і надалі всім розповідати і доводити, що Росія – це агресор і вбивця, яка проявила агресію не тільки до України, а й до багатьох інших держав. На одиночний пікет я вийшла сама і нікому про це не повідомляла – про це дізналися лише кілка друзів. Із Адміністрації президента до мене вийшов один чоловік і запитав про мої вимоги. Та я не виступаю від жодної політичної партії і як людина, яка втратила найдорожче, хочу запитати лише одне – про що домовлятися з вбивцями?», – запитує Юлія Кирилова.

Як повідомляли, Голова Адміністрації президента Володимира Зеленського Андрій Богдан допускає проведення референдуму щодо мирних угод з Росією.

Натомість заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука заявив, що ідея Зеленського про референдум щодо мирних угод на Донбасі може бути небезпечною для самого існування держави.

 Loading...