Новини » Політика 23 травня, 2019, 11:31
Представник Зеленського пояснив, чому потрібне «цивільне» керівництво СБУ
ZIK
ZIK

«Цивільний» керівник Служби безпеки України може мати значно ширше бачення, ніж люди з системи. Саме ті, хто мав достатній досвід роботи у Службі, не змогли надати адекватний законопроект щодо СБУ.

Таку думку під час засідання парламентсько-громадської платформи «На шляху до незалежного врядування», яку транслював телеканал ZIK, заявив представник Президента Денис Монастирський.

Він наголосив на позитивах призначення главою Служби безпеки України саме «цивільного» керівника. Мовляв, бачення такого очільника може виходити за системні рамки.

«Він здатен побачити трохи ширше, ніж та система, що сьогодні існує», – заявив Монастирський.

Адже, на думку представника Президента України, попередні керівники структури, які мали відповідний досвід, не змогли впоратись із поставленими завданнями. Йдеться про «адекватний» законопроект щодо СБУ.

«На моє бачення, саме люди, які мали тривалий бекграунд роботи у Службі безпеки, не змогли надати адекватний проект закону щодо СБУ, який би міг бути презентований у парламенті. Хоча це було зобов’язано Законом про національну безпеку», – підкреслив Денис Монастирський.

Як повідомлялось раніше, Володимир Зеленський призначив керівника свого штабу та очільника партії «Слуга народу» Івана Баканова першим заступником голови Служби безпеки України.

Водночас видання «Лівий Берег» повідомило, що до СБУ може повернутись і генерал часів керівництва Валерія Хорошковського Андрій Кміта.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 08:50 :43