live
Новини » Політика

Портнов подав до ДБР нову заяву проти Петра Порошенка

ZIK

Сьогодні зранку екс-заступник глави Адміністрації президента Януковича Андрій Портнов подав чергову заяву до ДБР проти Петра Порошенка. У Бюро прийняли та вивчають нове звернення.

Про це заявив голова Державного бюро розслідувань Роман Труба під час свого спілкування з журналістами. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Він зазначив, що кілька днів тому до Бюро внесено заяву про вчинення кримінального правопорушення Петром Порошенком, і сьогодні ДБР проводить досудове розслідування.

«Перед законом усі рівні. Після того, як відбулася інавгурація, колишній президент став суб'єктом кримінальних розслідувань, які проводить Державне бюро розслідувань», – розповідає очільник Бюро.

Крім того, підкреслив він, сьогодні Андрій Портнов знову звернувся до ДБР та подав нову заяву про вчинення кримінального правопорушення п'ятим президентом України.

«Сьогодні ця заява прийнята, ми розглядаємо, вивчаємо її, і буде прийнято законне рішення», – пообіцяв Роман Труба.

Він зазначив, що коли перша справа стосується імовірної державної зради, то друга – про вчинення низки економічних злочинів, пов'язаних із заводом «Кузня на Рибальському».

«Важливо, щоб ми не лише реагували і вносили ті чи інші відомості про кримінальні провадження, важливо, щоб ДБР проводило об'єктивне розслідування і у випадку доведення і зібрання належних доказів притягувало осіб до відповідальності. Або ж навпаки, ухвалювали рішення про те, що в діях особи немає складу правопорушення», – резюмував правоохоронець.

Нагадаємо, у вівторок, 21 травня, Державне бюро розслідувань отримало заяву від колишнього заступника голови адміністрації президента України Андрія Портнова, який нещодавно повернувся до України, про «злочини Петра Порошенка».Loading...
Loading...
Loading...