Після проведення фінансової перевірки Кличко звільнив керівників департаменту соцполітики КМДА

Мер Києва Віталій Кличко

Мер Києва Віталій Кличко звільнив директора департаменту соціальної політики КМДА та доручив звільнити директора тендерного комітету цього ж департаменту і керівників структурних підрозділів, причетних до порушень законодавства.

Про це повідомляє прес-служба столичного міського голови.

Таке рішення ухвалене після проведення перевірки фінансово-господарської діяльності департаменту, зокрема, на підставі інформації, оприлюдненої в деяких ЗМІ та за зверненнями підприємців.

Під час перевірки, здійсненої департаментом внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА, встановлені порушення тендерного законодавства, ігнорування принципів відкритості та прозорості, нехтування економією та ефективністю в роботі департаменту соціальної політики.

Матеріали аудиторської перевірки спрямовані до правоохоронних органів для відповідного реагування.

«Кожен чиновник повинен розуміти, що прийшов працювати на громаду, а не на власну кишеню. Відзначу, що перевірка ефективності використання бюджетних коштів триває і в інших департаментах», – підкреслив Віталій Кличко.

Як повідомилося, напередодні міський голова Києва ініціював перевірку всіх видатків на спорудження пішохідно-велосипедного мосту, що з’єднує Володимирську гірку з Аркою дружби народів, який за кілька днів відкриють у столиці.

Loading...