Новини » Події 23 травня, 2019, 13:15
Окупанти за вказівкою Кремля агітують жителів ОРДЛО отримувати паспорти РФ, – розвідка
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Російські окупаційні адміністрації вживають активних заходів для виконання вказівок Кремля щодо збільшення кількісних показників з надання російського громадянства населенню тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях

Про це повідомляє прес-центр Міноборони.

«За інформацією Головного управління розвідки Міноборони України, російські окупаційні адміністрації вживають активних заходів для виконання вказівок Кремля щодо збільшення кількісних показників з надання російського громадянства населенню тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, керівництво т.зв. «республік» вимагає від органів місцевого самоврядування посилити роз’яснювальну роботу серед місцевого населенням із зазначеного питання.

Як зазначають у відомстві, при цьому, російські пропагандисти зобов’язують керівників районних адміністрацій агітувати місцевих мешканців для подальшого поширення ними інформації серед родичів і знайомих, які проживають на території України, про можливість отримання російського громадянства у разі приїзду для проживання на тимчасово окупованій території.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-21 00:06 :31