Новини » Економіка 23 травня, 2019, 16:17
Найдорожчі світові бренди 2019 року, – новий рейтинг Forbes
Apple. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Apple. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Apple вже дев’ятий рік поспіль очолив рейтинг найдорожчих брендів світу за версією Forbes. Бренд технологічного гіганта коштує $205,5 млрд, що на 12% більше, ніж у минулому році. Вперше світовий бренд перетнув межу у $200 млрд.

Apple вправно переводить своїх клієнтів від однієї категорії своїх продуктів до іншої. Користувачі Mac прийняли iPod, а потім iPhone, iPad та Apple Watch. Клієнти вірять у те, що бренд триматиме свою марку в усіх категоріях товарів Apple, що допомогло компанії стати найдорожчою у світі, – зазначає видання Forbes.

Джерело: espreso.tv
Джерело: espreso.tv

Друге місце у рейтингу посів Google, бренд якого коштує $167,7 млрд. За даними StatCounter, за останні 12 місяців компанія Google захопила 92% глобального пошукового ринку. Подібно до компанії Apple, Google використовував свій бренд, щоб плавно увійти до повсякденного життя споживачів: від електронної пошти до перегляду веб-сторінок, від мап до хмарного сховища.

Хоча багатьом світовим брендам нелегко адаптуватися до змін в уподобаннях своїх клієнтів, найбільші технологічні бренди продовжують утримувати свої позиції. Microsoft ($123.5 млрд.) та Amazon ($97 млрд.) потрапили до першої четвірки найдорожчих брендів світу.

Одним з технологічних брендів, який втратив свою вартість протягом останніх 12 місяців, є Facebook, який посідає 5-е місце у рейтингу. Це єдиний бренд у першій десятці, що впав у ціні та сягнув $88,9 млрд, що на 6% менше, ніж у минулому році. Кількість активних користувачів Facebook у цьому році досягла 2,4 млрд, проте бренд зіткнувся з проблемами щодо захисту даних, політикою конфіденційності та фальшивими новинами.

Coca-Cola посіла шосте місце, її бренд коштує $59,2 млрд, що на 3% більше, ніж у минулому році.

Загальна вартість 100 найцінніших брендів становить $2,33 трлн, що на 8% більше, ніж у минулому році. Найдорожчі бренди знаходяться у США (56), Німеччині (11), Франції (7) та Японії (6).

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 07:01 :37