live

На Закарпатті підтоплено 25 населених пунктів: вода продовжує прибувати

Фото: УДСНС Закарпаття

На Закарпатті боряться з наслідками водної стихії – найбільш загрозлива ситуація у басейнах річок Боржава та Уж.

В області вже затоплено 870 га сільгоспугідь, 85 дворогосподарств, 31 житловий будинок. Пошкоджено 830 м.п. берегоукріплень і 7 мостових переходів (4 пішохідних). Стався перелив води через три дороги. Загалом удару стихії зазнали 25 населених пунктів у 6 районах області.

Наразі в області триває засідання оперативного штабу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Фото: УДСНС Закарпаття
Фото: УДСНС Закарпаття

На місця, де стихія вже повирувала найбільше, скеровано підрозділи ДСНС та Нацполіції, залучено місцеві рятувальні команди та комунальні підприємства, воду відкачують мотопомпами, у місцях заливу доріг організовано об’їзд.

Синоптики вже попередили, що сьогодні, 23 травня, в області збережуться значні дощі, подекуди зливи і град. Під час грози можливе шквалисте посилення вітру 15-20 м/с. Відтак, у верхів’ях річок відновиться підвищення рівня води на 0,3 – 0,6 м, у середніх течіях збережеться висока водність, у нижніх течіях р. Уж (с. Зарічево, м. Ужгород) очікується підвищення рівнів води на 1-1,5 м. На Тисі (смт Вилок) триватиме підвищення рівня води на 2,5-3 м без виходу води на заплаву. У нижніх течіях р. Боржава утримуватиметься високий рівень води і підтоплення сільгоспугідь.

Фото: УДСНС Закарпаття
Фото: УДСНС Закарпаття

На Виноградівщину скерували пересувну насосну станцію та плавзасоби аби за потреби організувати тимчасову евакуацію населення з підтоплених будинків, – ідеться в повідомленні Закарпатської ОДА.

Фото: УДСНС Закарпаття
Фото: УДСНС Закарпаття
Loading...
Loading...
Loading...