Мудрість, яка нікуди не поспішає: Сьогодні Всесвітній день черепахи

Черепахи. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Сьогодні, 23 травня, у багатьох країнах відзначають Всесвітній день черепахи (World Turtle Day). Ці тварини символізують мудрість, багатство і довголіття.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Це свято у 2000 році започаткувало Американське товариство порятунку черепах (American Tortoise Rescue), щоб привернути увагу «до проблем загибелі великої кількості черепах через сусідство з людьми».

В цей день у всіх місцях проживання черепах проводять акції, під час яких добровольці рятують тварин, для прикладу, роблячи для них переходи під жвавими шосе в місцях міграції або в інших небезпечних місцях. Захисники тварин добиваються для прибережних територій, де морські черепахи відкладають яйця, особливого статусу, щоб закон їх охороняв.

День черепахи відзначається не лише в місцях, де водяться ці тварини, але і в багатьох інших країнах світу.

Активісти добиваються того, щоб люди виключили зі свого раціону страви з черепах, а з ужитку – предмети побуту, зроблені з їх панцира (гребені, шкатулки і т.д.). Також на черепах нелегально полюють у природі, а забруднення навколишнього середовища та неправильне утримання в умовах неволі негативно відображається на тваринах.

Саме святкування включає в себе маскаради в костюмах черепах з веселими сценками з життя тварин, танці черепах і розсилку веселих листівок з їх зображенням.Loading...