Новини » Політика 23 травня, 2019, 12:20
Лещенко прийшов на допит до ГПУ, де знову «засвітив» докази перед журналістами
ZIK
ZIK

Народний депутат Сергій Лещенко прийшов на допит до Генеральної прокуратури, де, спілкуючись з журналістами, представив їм докази у справі Пола Манафорта та «чорної бухгалтерії» «Партії регіонів».

Розмову Лещенка з журналістами транслював телеканал ZIK.

На допит до Генпрокуратури парламентар приніс з собою деякі документи «Партії регіонів», які містять підписи Віктора Януковича, Раїси Богатирьової та Бориса Колєснікова. Серед них – «Кодекс поведінки членів «Партії регіонів».

«Ці оригінальні підписи підтверджують правдивість цих документів. Це політичні документи, які не мають особливої цінності для слідства, але вони підтверджують, що оригінальні підписи могли бути тільки у справжньому офісі Манафорта», – пояснює нардеп.

Серед інших він відзначив документи з анкетними даними людей, які знімались у рекламі для «Партії регіонів», та звернення Віктора Януковича до українських дипломатів перед першим туром виборів президента 2010 року.

«Чому я це показую? Тому що це доводить, що ці документи не «фейкові». Так само тут є і переклад російською та англійською мовами цих документів», – підкреслив Сергій Лещенко.

Крім того, він зазначив, що серед усього цього масиву документів, який включав платіжні кредитні картки, компакт-диск з перекладом новин, низки документів з приватного життя правої руки Пола Манафорта Костянтина Килимника лежав і один доволі цікавий документ.

«Це – контракт, згідно з яким відбувався переказ грошей Манафорту від «Партії регіонів», з печатками і підписами. Це документ, який, до речі, підтверджує правдивість «чорної бухгалтерії» «регіоналів», оскільки у нотатку цієї бухгалтерії згадується платіж для Манафорта на таку саму суму – 750 тисяч доларів США», – заявив народний депутат.

За його словами, згідно з цим контрактом, Пол Манафорт отримав на рахунок свого банку у місті Олександрія, штату Вірджинія, 750 тисяч від Януковича під виглядом продажу комп'ютерів.

«Ці гроші на рахунок Манафорта надійшли з рахунку офшорної компанії, яка називається «Neocom Systems Limited», зареєстрованої у Белізі. Рахунок цієї офшорної компанії знаходиться у місті Бішкек, Киргизстан», – розповідає народний обранець.

Він підкреслив, що враховуючи факт того, що аналогічний платіж є у «чорній бухгалтерії» «Партії регіонів» за ту ж саму дату, а на документі стоїть оригінальна печатка компанії Davis Manafort у Києві і оригінальний підпис Манафорта, а за документами, буцімто, продавались комп'ютери, зрозуміло, що йдеться про фінансове шахрайство.

«Це все підтверджує правдивість «чорної бухгалтерії» «регіоналів». Усе це я передам зараз на допиті до Генеральної прокуратури. Сподіваюсь, цим доказам буде дана оцінка, як і ролі самого Пола Манафорта», – резюмував Лещенко.

Нагадаємо, народний депутат України Сергій Лещенко у відповідь на звинувачення Генерального прокурора Юрія Луценка щодо підозр у розголошенні таємниці слідства та втручанні у вибори в США запропонував якомога швидше внести в парламент подання на зняття з нього недоторканності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 08:44 :48