Ласкаво просимо до Венесуели: Зеленський узурпує владу в дуже чутливій частині
Тарас Чорновіл
журналіст, політичний діяч

Вибачте, але в мене не вистачає часу навіть, щоб просто перераховувати кримінальні злочини, скоєні «гарантом Конституції» після набрання ним повноважень.

Зараз мова про два злочини незаконного присвоєння (узурпації) влади та самоуправства. Одним указом Зеленський призначив на посаду свого комерційного партнера й директора студії «95 квартал», а другим поставив начальником Генерального штабу доволі контраверсійного генерала, відповідального за події під Іловайськом.

Ну призначив, то й призначив. У нас же війни, терористичної загрози, реваншу в країні начебто нема, принаймні, так виглядає поведінка 73%. А в чому тут узурпація? А в тому, що у нас повноваження президента не передбачають його одноосібних дій у призначеннях. У нас ця посада має дуже обмежений характер. І заступників голови СБУ президент самостійно не має права призначати, як і начальника Генштабу. Саме так, як це багатьох не здивує.

Президент робить саме такі призначення виключно за поданням голови СБУ та міністра оборони, відповідно. Таких подань не було. А значить, Зеленський узурпував владу в дуже чутливій частині, тобто скоїв кримінальний злочин.

Ласкаво просимо до Венесуели.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 02:09 :20