live

Купрій переконує, що на Зеленського вплинули «шулери»

ZIK

Внести законопроект про закриті списки і зниження бар'єру до 3% Володимира Зеленського переконали шулери.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Віталій Купрій.

На думку пана Купрія, пан Зеленський допустився помилки, коли повірив депутатам, що вони справді готові проголосувати за зміни до виборчого законодавства.

«Наші шулери переконали пана Зеленського внести якийсь компромісний законопроект щодо закритих списків і зниження бар'єру до 3%. Вони начебто погодилися йти на компроміс, але насправді намагалися якомога більше дискредитувати Президента. Можливо, їм це і вдалося, оскільки голосування було провалене. Якщо він прийняв рішення, то треба йти вже як є, або залишатися з діючим Парламентом і намагатися змінити законодавство на пропорційну систему з відкритими списками», – зазначив народний обранець.

Також на запитання ведучого про те, чи знайшла відгук у команді Зеленського ініціатива поставити його на посаду генерального прокурора, пан Купрій сказав, наразі відповіді немає. Зокрема він зауважив, що його ініціатива полягала не в тому, щоб просто запропонувати свою особу, а щоб відбувся прозорий конкурс на цю посаду.

«Мені дуже хотілося, щоб всі призначення були прозорими і зрозумілими для суспільства. І я продемонстрував початі мною кримінальні розслідування, перелік осіб, в якому фігурує все минуле керівництво країни. І в цій ситуації хотілося позмагатися і довести до логічного кінця те, що почалось», – пояснив Купрій.

Нагадаємо, що законопроект Президента України Володимира Зеленського щодо внесення змін до виборчого законодавства, а також альтернативний депутатський не включили до порядку денного.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

Loading...