Новини » Політика 23 травня, 2019, 19:36
Коломойський контактує із новим політичним проектом – «партією мерів»

Олігарх Ігор Коломойський консультує новий всеукраїнський політичний проект, який створюють для походу на парламентські вибори, – «партією мерів».

Про це сам олігарх розповів в інтерв’ю відео-проекту УП «Чітко інтерв’ю», передає Українська правда.

Він розповів, що після прильоту в Україну зустрічався з лідером партії «Відродження» Віталієм Хомутинніком і бізнесменом Павлом Фуксом.

«У нас є спільні питання. Є комерційні питання, є політичні. Чули, оголосили про те, що новий політичний проект створюється?», – питає сам Коломойський.

Він каже що це буде «всеукраїнський проект», в який ввійдуть партія «Відродження», частина «Волі народу», партія мера Одеси Геннадія Труханова «Довіряй ділам».

«Це буде всеукраїнський проект. Партія, в якій будуть представлені велика кількість мерів… Ви ж розумієте, що після президентських виборів має відбутися перезавантаження тих проектів, які були неуспішні? «Відродження» було на президентських виборах, набрало благородно до 1%», – сказав Коломойський.

«Тому вимагає перезавантаження. Цей проект себе в тому вигляді, як він є, вичерпав. Вимагає об’єднання, більш розширеного розуміння ідеології. Не просто клуб за інтересами, а якоїсь насиченості. Я завжди говорив, що я симпатик «Відродження», – додав він.

На питання, яка його участь в цьому проекті, Коломойський відповів «консультативна, звичайно».

Фукс, за словами Коломойського, найближчий друг Кернеса, тому він в цьому проекті.

«Фукс сам особисто на вибори не йде. Але він зацікавлений, тому що там Харків повинен бути представлений досить представницький. І в «Відродження» багато мажоритарників по Харкову. І по Одесі точно так же. Є велика кількість по всій Україні», – сказав він.

Коломойський також розповів, що наразі для кампанії треба менше грошей ніж раніше.

«Не треба давати гроші. Ви зрозумійте, приклад останньої кампанії Зеленського, думаю ви в курсі справи, він показав, що це низькобюджетна кампанія. Сьогодні виборці голосують не за гроші. І гроші в принципі не потрібні. Тільки на рекламну кампанію – на телебачення, зовнішню рекламу», – сказав він.

Нагадаємо, що партія «Відродження» об’єднується разом з партією міського голови Одеси Геннадія Труханова «Довіряй справам» та частиною партії «Наш край». Міський голова Харкова Геннадій Кернес підтвердив, що поведе до парламенту нову партію разом з мером Одеси Геннадієм Трухановим, але має намір при цьому залишитися в кріслі градоначальника.

Парламентські вибори повинні відбутися 21 липня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 17:50 :50