Новини » Спорт 23 травня, 2019, 20:45
Хокеїсти Канади і Росії стали першими півфіналістами ЧС-2019
iihf.com
iihf.com

На 83-му за ліком чемпіонаті світу-2019 з хокею серед чоловічих команд в елітному дивізіоні, що триває у словацьких містах Братислава та Кошице сьогодні, 23 травня, відбулися перші два матчі 1/4 фіналу.

Путівки до півфіналу турніру здобули переможці групового етапу – збірні Канади та Росії. Зазначимо, що і одним, і другим вдалося виграти у дуже важкій боротьбі.

Зокрема, росіяни взяли гору над збірною США з мінімальним рахунком 4:3 (2:0, 0:1, 2:2). Поступаючись 2:4, «зірково-смугасті» за три хвилини до завершення основного ігрового часу замінили свого голкіпера на шостого польового гравця і дуже швидко скоротили відставання до однієї шайби. Коли на табло загорілися цифри 4:3, грати залишалося 2 хвилини і 50 секунд. Однак більше забити американцям не вдалося…

Ще більш драматичним видався поєдинок Канада – Швейцарія. Хокеїсти Країни сиру та годинників двічі реалізувавши чисельну більшість, але Кленові листя обидва рази відігралися. Причому перевести гру в овертайм канадці, замінивши свого голкіпера на шостого польового гравця, змогли, закинувши рятівну шайбу за 0.3  секунди (!!!) до сирени. А вже в додатковий час, який, згідно з Регламентом, триває 10 хвилин у форматі «три на три» до першого голу, канадці на 6-й хвилині закинули переможну шайбу і тим самим здобули вольову звитягу з рахунком 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 1:0).

Інші два чвертьфінальні поєдинки, Фінляндія – Швеція та Чехія та Німеччина, розпочнуться о 21:15 за київським часом.

Матчі 1/2 фіналу, склад яких стане відомим сьогодні пізно ввечері лише по завершенні останнього чвертьфінального поєдинку, відбудуться у суботу, 25 травня. Зустріч за третє місце і фінал чемпіонату світу-2019 пройдуть у неділю, 26 травня.

Нагадаємо, чемпіонський титул захищає збірна Швеції, яка виграла на двох попередніх світових форумах. А елітний дивізіон світового хокею залишили аутсайдери групового етапу – збірні Франції та Австрії.

2019-06-20 20:45 :14