Новини » Політика 23 травня, 2019, 13:07
Голова ЦВК оголосила про початок виборчої кампанії
Голова Центральної виборчої комісії (ЦВК) Тетяна Сліпачук. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Голова Центральної виборчої комісії (ЦВК) Тетяна Сліпачук. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Голова ЦВК Тетяна Сліпачук оголосила про початок виборчого процесу з 24 травня.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Вона зазначила, що сьогодні в офіційній газеті центральних органів влади України «Урядовий кур’єр» опубліковано указ президента Володимира Зеленського про розпуск Ради. У зв’язку з цим, виборчий процес починається з наступного дня після публікації указу.

«Ми забезпечимо прозорі та легітимні парламентські вибори. Виборчий процес починається з 24 травня. Без прийняття ЦВК якогось рішення», – заявила вона.

В офіційній газеті центральних органів влади України «Урядовий кур’єр» опубліковано указ президента України про розпуск Верховної ради та позачергові парламентські вибори.

Нагадаємо, Володимир Зеленський заявив про розпуск Верховної ради під час церемонії інавгурації 20 травня.

Учора, 22 травня, Рада відмовилась включати до порядку денного законопроекти Зеленського про вибори та публічні закупівлі.

Зазначимо, у зв’язку з ініціативами президента Володимира Зеленського олігарх Рінат Ахметов провів «роз’яснювальні бесіди» як з керівництвом Радикальної партії, так і «Оппоблоку». За словами відразу декількох джерел в Раді, Ахметов робить ставку на мажоритарні округи, обіцяючи бонуси рейтинговим депутатам.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 01:47 :02