live

«Факінготрасль» і ні слова державною: Під час виступу Зеленський заговорив російською

ZIK

Під час сьогоднішнього виступу на iForum 2019, роздумуючи над необхідністю впровадження інновацій, Володимир Зеленський говорив лише російською мовою. При цьому новий президент України використовував такі невластиві політику слова та звороти, як «чуваки», «факапи», «факінготрасль», і «старушка Великобританія».

Трансляцію вів телеканал ZIK.

Зеленський вважає, що чиновники та інновації – два різні світи. Мовляв, складається враження, що люди з інноваціями та політики живуть на двох різних планетах.

Читайте також: Українці створили ще одну петицію за відставку Зеленського – їх уже дві

«Як правило чиновники використовують 4 слова: інновація, діджиталізація – хто, звісно, може це вимовити, гіперлуп і Ілон Маск. Після цього, як правило, заявляють: «Ми все сказали і треба шота змінювати», – вважає Зеленський.

При цьому Президент намагався жартувати про Іллона Маска, який стане міністром інновацій в Україні, та демонстрував слайди наукових світових досягнень.

«Світ вкладається в превентивну медицину, якщо говоримо про медицину. Натомість ми різними розумними фразами говоримо про діджиталізацію медицини, прорив. Це правда, та ми вкладаємось у медицину і лікування хвороб, а чуваки і дівчата – своїми мізками вкладаються у превентивну медицину. Це розрив свідомості, епох і боротьба», – розповідав Зеленський.

Він додав: «старушка Великобританія» зовсім недавно прожила тиждень без вугілля, за два роки до цього – добу.

«Великобританці демонструють, що весь світ відходить від вугілля. У них – «Ротердам-«, у нас – «Роттердам+». Це два різних світогляди. Звичайно, не можемо все змінити, однак ми повинні змінюватись, бо у нашої країни просто немає шансів», – заявив Зеленський.

Він зазначив: в Україні – багато проблем, які назвав «факапами».

«Таке враження, що у нас імунітет до майбутнього. Люди творять великі речі, але чиновники цим не користуються. Що таке інновації взагалі у цій вузькопрофільній політичній «факінготраслі»? Як силовик, наприклад, може шантажувати вас виїмкою документів, якщо вони цифрові? Як рейдер може змінити власників у реєстрі, якщо цей реєстр на блокчейні? Це неможливо», – розповідав Зеленський.

Як повідомлялось, 20 травня новообраний Президент Володимир Зеленський склав присягу на вірність народу України. Під час своєї інавгураційної промови він переходив на російську.

 

Читайте більше новин на тему: ЗеленськийLoading...
Loading...
Loading...