Новини » Політика

Денисова уточнює місцеперебування восьми українських військових, які потрапили в полон

Фото з відкритих джерел

Український омбудсмен Людмила Денисова уточнює інформацію про місцеперебування восьми українських військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил, які 24 травня потрапили на тимчасово-окуповану територію в районі населеного пункту Новотроїцьке і були затримані.

Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вона зазначила, що відповідні відомості внесено до ЄРДР за фактом вчинення кримінального правопорушення за ст.146 ч.2 КК України.

«З метою з’ясування усіх обставин події та заходів, які здійснюють для звільнення військовослужбовців, ми звернулися до Начальника Головного управління Військової служби правопорядку ЗСУ Ігоря Криштуна та до Об’єднаного центру з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників та встановлення місцеперебування безвісти зниклих в районі проведення ООС. Ця подія перебуває на моєму особистому контролі», – написала Людмила Денисова.

Нагадаємо, вранці, 22 травня, у штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що на окупованій території Донбасу у полон до бойовиків потрапили вісім українських військових. Відомо, що вони рухалися вантажним автомобілем в районі населеного пункту Новотроїцьке. Однак вони відхилилися від визначеного маршруту та потрапили на тимчасово окуповану територію. Там військові були затримані російськими бойовиками.Loading...