Новини » Львів 23 травня, 2019, 16:49
Через 500 пачок сигарет українець позбувся автомобіля
Фото: facebook.com/sfs.lviv
Фото: facebook.com/sfs.lviv

У пункті пропуску «Шегині-Медика» працівники митниці викрити спробу незаконного переміщення понад 500 пачок сигарет.

Про це повідомили в ГУ ДФС у Львівській області.

Сьогодні, 23травня 2019 року, громадянин України прямував до Республіки Польщі через митний пост «Шегині» пасажирським мікроавтобусом Volkswagen смугою руху спрощеного митного контролю «зелений коридор». Однак під час митного контролю цього транспортного засобу виникла підозра щодо наявності в автомобілі товарів, що переміщуються з приховуванням від митного контролю.

Фото: facebook.com/sfs.lviv
Фото: facebook.com/sfs.lviv

Автомобіль було виведено із загального потоку та скеровано у бокс поглибленого огляду транспортних засобів. Там працівники митниці спільно з прикордонниками виявили 520 пачок сигарет з фільтром з акцизними марками України та без них. Їх сховали під підлогою вантажного відсіку автомобіля.

Фото: facebook.com/sfs.lviv
Фото: facebook.com/sfs.lviv

Отже, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, а саме з використанням способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

За ознаками ч.1 ст. 483 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил. Сигарети вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 10:31 :53