live

Адвокат Порошенка подав до суду на Крючкова за неправдиві свідчення

Адвокат Петра Порошенка Ігор Головань звернувся до Генерального прокурора України з вимогою забезпечити відповідну перевірку та розпочати досудове розслідування за фактом завідомо неправдивого повідомлення про злочин, зробленого Дмитром Крючковим.

Про це повідомляє прес-служба політичної партії «Блок Петра Порошенка».

Головань наголосив, що голослівні звинувачення громадянина Крючкова на адресу Петра Порошенка підпадають під дію статті 383 Кримінального Кодексу України, яка передбачає відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину.

У партії «БПП «Солідарність» вважають, що свої дії Крючков координує з оточенням нової влади. Цей «кейс» є частиною плану помсти за націоналізацію Приватбанку, коли держава мусила рятувати кошти десятків мільйонів вкладників, які могли «згоріти» внаслідок дій його приватних власників.

Зазначимо, раніше Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила чотири кримінальні провадження за заявами колишнього народного депутата Дмитра Крючкова щодо правомірності дій екс-президента Петра Порошенка та низки високопосадовців щодо можливої злочинної схеми в ПАТ «Центренерго» та Фонді державного майна України.Loading...
Loading...
Loading...