Новини » Політика 22 травня, 2019, 13:25
Зеркаль відмовилася працювати під керівництвом скандального глави АП Богдана, – ЗМІ
Олена Зеркаль
Олена Зеркаль

Олена Зеркаль відмовилася від посади заступника голови Адміністрації Президента через призначення керівником цього відомства скандального юриста Коломойського Андрій Богдана.

Про це медіа групі «Голос UA» повідомили джерела, знайомі з ситуацією.

«Зеркаль була готова приєднатися до команди Зеленського і, безумовно, для нього це було б хорошим надбанням – Олена справжній професіонал. Її призначення на посаду заступника голови АП було погоджено, тому і з’явився відповідний указ. Однак на момент домовленостей ще не було відомо, хто стане главою Адміністрації», – розповіло джерело.

За його словами, проблеми почалися тоді, коли Володимир Зеленський призначив на посаду глави своєї Адміністрації Андрія Богдана.

«Олена хоч і професіонал, але з чіткими моральними принципами. І працювати «під Богданом» відмовилася. Заявила, що категорично проти призначення главою АП людину, яка зміцнює режим Януковича, і, яка потрапляє під закон про люстрацію», – відзначило джерело.

Також він повідомив, що проти призначення Богдана на посаду виступали й інші представники команди Зеленського, однак новий Президент задовільнив вимогу Ігоря Коломойського, який хотів бачити главою АП свою людину.

Уже 22 травня на сайті Президента України Володимира Зеленського з’явився Указ № 315/2019 Про скасування Указу Президента України від 21 травня 2019 року № 309 «Про призначення О.Зеркаль Заступником Глави Адміністрації Президента України».

Сама ж Олена Зеркаль пообіцяла сьогодні ввечері пояснити ситуацію із її призначенням на посаду заступника голови Адміністрації Президента.

Довідка.

Олена Зеркаль протягом 12 років працювала директором Департаменту міжнародного права в Міністерстві юстиції України. Потім очолювала Департамент по гармонізації законодавства та Департамент зі звязків з органами державної влади. У 2014 році, як один з найдосвідченіших фахівців, зайняла посаду заступника міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції. Брала участь в переговорах по політичній і економічній частині Угоди про асоціацію. Представляла Україну в Міжнародному суді в Гаазі щодо слухань у справі підтримки Росією міжнародного тероризму і порушення прав людини в окупованому Криму і Донбасу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 05:25 :04