Новини » Спорт 22 травня, 2019, 9:39
Збірна України U-18 на «Кубку Словаччини» з футболу програла іспанцям
Юніорська збірна України U-18 з футболу / ffu.ua

Юніорська збірна України U-18 (футболісти не старші 2001 року народження) програла у своєму другому матчі на турнірі в Словаччині. Підопічні Олега Кузнецова в рамках міжнародного турніру «Кубок Словаччини» мінімально поступилися іспанським одноліткам.

У другому поєдинку міжнародного турніру «Кубок Словаччини» «синьо-жовті» зустрічалися зі збірною Іспанії, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

У середині першого тайму суперник відкрив рахунок, проте через сім хвилин півзахисник «Дніпра-1» Іван Литвиненко відновив статус-кво, реалізувавши пенальті – 1:1.

І все ж у другому таймі іспанці змогли забити другий м’яч, який виявився переможним. 1:2 – з таким рахунком українці зазнали поразки. В іншому матчі другого туру групи «В» Хорватія і Чехія розійшлися миром – 1:1.

Нагадаємо, у першому турі збірна України з рахунком 2:0 обіграла команду Чехії.

Свій наступний поєдинок «синьо-жовті» проведуть завтра, 23 травня, проти команди Хорватії. Початок зустрічі – о 13:00 за київським часом.