Новини » Політика 22 травня, 2019, 19:46
Юраш обіцяє «багато питань» до безімунітетного Порошенка
ZIK
ZIK

Після зняття імунітету з п’ятого Президента України Петра Порошенка до нього з’явиться багато запитань.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив представник команди Володимира Зеленського Святослав Юраш.

Коментуючи порушене САП провадження проти п’ятого Президента України Петра Порошенка, Святослав Юраш заявив, що за свою довгу політичну кар’єру попередній очільник держави «мав чимало гріхів, за які треба розплачуватись».

«Безсумнівно, зараз буде довгий порядок звинувачень і питань… Я впевнений, що зараз, коли немає імунітету, багато питань з’явиться. Упевнений чітко», – прогнозує Святослав Юраш.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак зауважив, що зараз буде значна кількість людей, які звертатимуться із різними звинуваченнями на адресу Петра Порошенка.

«Сьогодні Петра Порошенка звинувачують у державній зраді, у захопленні державної влади… І представнику чинного Президента, як на мене, слід бути більш нейтральним, хоча б виходячи з того, що сьогодні, під час засідання Верховної ради, вже прозвучало і про узурпацію, і про захоплення, і про порушення Конституції, які відбулися не з боку Петра Порошенка, а нині чинного Президента», – заявив Юрій Гримчак.

Нагадаємо, після зустрічі керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького та колишнього власника компанії «Енергомережа» Дмитра Крючкова правоохоронці почали розслідувати правомірність дій п’ятого Президента України Петра Порошенка.

Як повідомляли, 22 травня відбулася позачергова сесія ВРУ.

Голова ВРУ Андрій Парубій заявив, що був здивований і розчарований, що першою законодавчою ініціативою Президента Зеленського було запровадження закритих партійних списків.

У підсумку, народні депутати не змогли включити до порядку денного президентські законопроекти щодо змін до виборчого законодавства.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 14:50 :34