Новини » Політика 22 травня, 2019, 20:37
Юраш дав пояснення ідеї Зеленського щодо референдуму про мир із Росією
ZIK
ZIK

Питання для референдуму будуть сформульовані тоді, коли буде розуміння того, який мир із Росією можливий в принципі.

Це зауважив представник команди Володимира Зеленського Святослав Юраш у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Святослав Юраш прокоментував заяву голови Адміністрації Президента Андрія Богдана про те, що допускається проведення референдуму щодо мирних угод із Росією

«Ми завжди казали, що територіями – не міняємося, людьми – не міняємося! Ми дуже хочемо нарешті почати говорити з українським народом. Тому референдум про питання миру для нас важливий саме через те, що ми прагнемо змінити стиль бесіди в цій країні – не диктування, а діалог», – пояснив Юраш.

Він зауважив, що питання для референдуму будуть сформульовані тоді, коли буде розуміння того, який мир із Росією можливий у принципі.

«Неприпустимі питання щодо територій і людей, все решта – дискутуватиметься. Трохи пізніше буде оголошення про те, хто братиме участь у переговорах із Росією, зокрема щодо Мінських угод. Але я запевняю, що національні інтереси України для нас є головним питанням, через яке ми і йшли до влади, а тому ми ніколи не будемо через них переступати», – підкреслив Святослав Юраш.

Як повідомляли, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука заявив, що ідея Зеленського про референдум щодо мирних угод на Донбасі може бути небезпечною для самого існування держави.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 07:53 :54