«Якою насправді є партія «Слуга народу?» – Гримчак звинуватив політсилу у віртуальному існуванні

ZIK

Партія «Слуга народу» є «віртуальною», у неї немає осередків, а є лише назва та прізвище лідера.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак.

Заступник міністра, коментуючи результати останніх соціологічних досліджень, згідно з якими лідером за рівнем підтримки українців є партія «Слуга народу», заявив, що ця політична сила така ж віртуальна, як був віртуальним кандидат на президентський пост.

«На сьогодні у нас є Президент, і досі не зрозуміло, куди ми йдемо під його керівництвом. А партія… Хтось може сказати, вона права чи ліва, чи центристська? Вона за те, щоб вступити у Європейський Союз?» – поцікавився Юрій Гримчак.

Він заявив, що у партії немає осередків, а є лише назва та прізвище лідера.

Представник команди Володимира Зеленського Святослав Юраш натомість заявив, що в партії «Слуга народу» є продовження всіх тих тез, про які йшлося під час президентської кампанії, як-от: вільна економічна платформа, народовладдя, євроатлантична інтеграція.

Відповідаючи на запитання щодо регіонального представництва політичної сили, Святослав Юраш запевнив, що штаб Зеленського мав свої штаби по всій Україні та, відповідно, людей, які працювали у різних куточках країни. З його слів, ці люди продовжать свою роботу й надалі.

Нагадаємо, згідно з результатами соціологічного дослідження, проведеного групою «Рейтинг» 16-21 травня (було опитано 2 тисячі респондентів віком від 18 років методом особистого формалізованого інтерв’ю [face-to-face]), українці, відповідаючи на питання, кого б вони підтримали, якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі, висловили найбільшу підтримку партії «Слуга народу» (43,8% від тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями), Опозиційній платформі «За життя» (10,5%), «Солідарність» (8,8%), «Батьківщина» (7,3%), «Сила і честь» (5,1%). Далі з 4,6% підтримки – партія «Голос» і 3,3% –Радикальна партія.

Як повідомляли, 21 травня Президент Володимир Зеленський видав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Указом він призначив позачергові вибори до ВРУ на 21 липня 2019 року.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

Loading...