Новини » Політика 22 травня, 2019, 6:55
Не розглядаю можливість балотуватися від «Слуги народу», – Савченко
ZIK
ZIK

Особисто Надія Савченко ніколи не зустрічалась із Володимиром Зеленським, але тривають перемовини про те, що це станеться. Хоча вже зараз можна говорити, що Савченко не буде балотуватися від партії «Слуга народу» – вона створює нову політичну платформу.

Про в ефірі програми новин «DROZDOV» на телеканалі ZIK розповіла народний депутат України Надія Савченко.

«Корабель Зеленського поки що є віртуальним, навіть у 3D-моделі. Тому що, на жаль, наша політика почала розвиватися в такому контексті. Я ж бачу себе справжньою, і тим «новим ковчегом», який йде або у фарватері з іншими, або розходяться, як в морі кораблі», – сказала Савченко.

Савченко зазначила, що у неї є прихильні думки до Зеленського, але вона не «позеленіла». І те, що суспільство думає інакше, означає, що воно не хоче шукати першоджерело.

«Суспільство думає імпульсивно, якщо ж повернутися трохи назад і подивиться у 2016-2017 роки, коли я зареєструвала зміну політичної системи, то всі мої вподобання у програмі Зеленського, є моєю програмою, яка була написана раніше за нього. Я не кажу, що хтось в когось вкрав ідею, просто зараз настав її час», – вважає вона.

За її словами, йдеться про народовладдя, референдум, електронний та економічний паспорт людини, безумовний базовий дохід. І саме у цьому із Зеленським, на її думку, і співпали думки, але вона раніше про все це заявляла. 

«Співпали точки, за якими ми знайшли спільну мову у наших програмах. Але однією з перших виголосила це я. Особисто ж із Зеленським ми ніколи не зустрічались, але я думаю, що це цілком можливо, бо ми ж працюємо в політиці. І тривають перемовини про те, що зустріч, в принципі, можлива. Хоча я не розглядаю можливість балотуватися від «Слуги народу», – прокоментувала Савченко.

Вона розповіла, що хоче йти в парламент зі своєю політичною силою, на яку її сестра і не тільки поклали багато сил, щоб створити з нуля.

«Йдеться про Громадсько-політичну платформу Надії Савченко. Щодо фінансової допомоги я б точно говорила і з Коломойським, і Ахметовим, і Фірташем та Льовочкіним, навіть із Порошенком і не лише. І усім їм я б запропонувала вкласти гроші саме в Україну, а не їхні проекти, які злетять», – додала вона.

Нагадаємо, раніше обвинувачена в підготовці терактів народна депутатка Надія Савченко заявляла, що в команді нового президента Володимира Зеленського вона могла б очолити Міністерство оборони або Міністерство закордонних справ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 09:22 :48