Новини » Львів 22 травня, 2019, 9:25
У Дрогобицькому районі в День Героїв вшанують учасників АТО, їх родини та ветеранів УПА

У Дрогобицькому районі відбулося засідання оргкомітету з відзначення Дня Героїв, на якому вшанують учасників АТО, їх родини та ветеранів УПА.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апрату РДА.

З інформацією про підготовку до свята виступив перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба.

Зі слів посадовця, у школах та бібліотеках району проведуть уроки пам’яті, історичні години, виставки історичної літератури, та публікацій з періодики, присвячених борцям національно-визвольних змагань, зустрічі з ветеранами УПА, АТО. А вже у день відзначення, 23 травня, в районному Народному домі  відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Героїв. Опісля на подвір’ї Народного дому буде розгорнута польова кухня.

В обговоренні виступили заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас, начальник відділу культури і туризму Надія Козар, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Михайло Живчин, начальник відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Тетяна Баб’як і представники військової частини та підрозділу ДСНС.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 16:31 :04